Вітаю Вас на своєму блозі! Запрошую до співпраці та обміну досвідом!!!

Для батьків


30 сайтів на допомогу батькам школяра

Трапляється, заглянеш в завдання власної дитини - і подумаєш тільки: "Ой, мамо!" Без паніки, дорогі мами! Та й тата теж. Спеціально для вас ми зібрали букет корисних сайтів, які допоможуть освіжити в голові шкільні премудрості. А заодно дізнатися про світ чимало нового. Так, і ще допомогти синові спорудити щось оригінальне своїми руками. А то їм по "працям" іноді що-небудь таке як зададуть! Допомогу можна знайти тут

Правила поведінки дітей в соціальних мережах


Рекомендації батькам з навчання нормам і правилам поведінки дітей на просторах Інтернету


Для того, аби навчити сучасних дітей гарним манерам ви не зможете обмежитися лише "будь ласка" і "дякую". У багатьох малюків вже є online-досвід, а після шести років цей досвід стає практично щоденним. Інтернет і модні мобільні гаджети створюють нові небезпеки. Дізнайтеся, яким правилам вам потрібно навчити свого маленького технаря.

Дізнайтеся про налаштування конфіденційності. Сайти соціальних мереж та Інтернет-форумів мають безліч параметрів налаштування, і ви маєте їх знати. Якщо ви дозволяєте своїй дитині зареєструватися у соціальній мережі або у будь-якому іншому онлайн-співтоваристві, покажіть їй всі доступні налаштування. Хто може бачити її фотографії? Хто може надсилати повідомлення? Дитина також має обміркувати можливість використання якогось іншого зображення, ніж свого власного, у якості «зображення профілю», тобто того, яке може побачити будь-який користувач.

Ретельно вибирайте свій образ в мережі.                             Читати далі        


Як стати більш позитивним батьком


Десять порад батькам, завдяки яким виховання вашої дитини буде і позитивним, і більш ефективним


Залишайтесь позитивним у питаннях безпеки. Забезпечте вашу дитину чіткими правилами на всі випадки життя, а також роз’ясніть причини, через які ці правила так важливі, й завжди висловлюйтесь позитивно. Наприклад, «будь ласка, іди» замість «не біжи».
Слухайте й реагуйте (відповідайте).
 Якщо ваша дитина робить або каже щось, із чим ви не погоджуєтесь, порозмовляйте з нею (спрямовуючи в потрібне русло) м’яко та з повагою до неї, а не тоном безапеляційного звинувачення. Уважно вислухайте та поясніть, чому ви хочете, щоб дитина слідувала вашому правилу. Це може бути приблизно так: «тобі треба дійти до автобуса, залишаючись у безпеці, і для цього важливо не впасти».                                   Читати далі...

Мистецтво доброти:
навчіть дитину піклуватися про інших

Ефекти від добрих вчинків та кроки,

які наблизять дитину до формування доброчинності

Турбота – це наша здатність розпізнавати й реагувати на потреби та страждання інших людей. Як важлива частина нашого внутрішнього компасу вона включає в себе ті способи, за допомогою яких ми проявляємо співчуття, співучасть і доброту в житті.
Людська доброта особливо активізується в період свят. Це час, що допомагає зрозуміти, як процес вручення подарунка може вплинути на формування в дітей певних цінностей, а також можливість розвинути в них доброту – те достоїнство, яке покращує наш душевний стан.
Під час канікул батьки проявляють до дітей багато доброти. Ми купуємо подарунки, печемо спеціальне пригощання й дуже старанно працюємо, щоб допомогти їм відчути себе частиною їх унікальної культури та віросповідання.       Читати далі...



Користь письменницької праці для дітей
Підлітковий вік зазвичай характеризується «нестачею» чого-небудь. Підлітки можуть почувати себе недостатньо хорошими, розумними, привабливими. У той же час вони намагаються розібратися, хто вони, де збираються знайти своє місце в житті і яким чином будуть до цього йти. Це час роздумів над великою варіабельністю різних видів життєвого шляху.


У своїй книзі «Напишіть, де ви знаходитесь» авторка Керін Міррен-Голдберг, доктор філософії, бережно проводить підлітків через весь складний лабіринт періоду юності за допомогою письменницької праці як засобу самопізнання та зцілення.



У чому ж полягають переваги підлітків, які вирішили доторкнутись до паперу витонченим пером? Міррен-Голдберг перераховує такі:               Читати далі...


Як допомогти дитині знайти своє покликання




Рекомендації батькам від викладачів Гарвардського та Стенфордського університетів


Усі ми хочемо, щоб наші діти мали мету в житті: чи то побудування сім'ї, чи покращення якості освіти в інших країнах. Але, на диво, сьогодні є багато молодих людей, які живуть безцільно. У своїй книзі "Шлях до мети: як допомогти нашим дітям знайти своє покликання в житті" психолог зі Стенфордського університету Вільям Деймон каже про те, що тільки 20 % молоді віком від 12 до 26 років знайшли щось значуще, чому вони хотіли б присвятити своє життя.     Читати далі... 



Що необхідно знати батькам, щоб розпізнати й запобігти серйозним порушенням

Хвилювання за дитину підліткового віку цілком природне. Важко не хвилюватись, коли її настрій, немов гойдалки, розгойдується день у день, ляскання дверима стає звичним повсякденним явищем і в загальну картину того, що відбувається, дуже ймовірно, може проникнути алкоголь.

Подобається нам чи ні, але це звичайні реалії для більшості підлітків. У такому випадку, яка ж поведінка буде служити приводом для занепокоєння? 

                                                                                                                                         Читати далі...



10 вчинків, яких учителі очікують від батьків


Якщо у шкільне життя дитини залучені батьки, то її оцінки, поведінка та емоційний стан значно вище.

Як свідчить африканська приказка, «Щоб виховати дитину, потрібне ціле село» («It takes a village to raise a child»). А значить, ми не можемо розраховувати на те, що вчителі самостійно зможуть навчити наших дітей. Результати досліджень доводять, що, якщо у шкільне життя дитини залучені мама й тато, то її оцінки, поведінка й емоційне благополуччя значно вище. Тому, щоби полегшити роботу вчителів, необхідно прислухатись до їхніх побажань, викладених у вигляді десяти рекомендацій.   Читати далі...

Немає коментарів:

Дописати коментар